Od Pięćdziesiątnicy do Chrystusa Króla

Zamieszczamy pomoce na okres zwykły Roku Wiary. Różnią się one nieco swoim charakterem od tych, które były w minionych miesiącach. Dotyczą bowiem czasu po uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w czasie której wszyscy zostali posłani w mocy Ducha, aby uobecniać w świecie królestwo Boże. Wymiar apostolski i ewangelizacyjny jest tutaj szczególnie wyraźnie wyeksponowany.

Zamieszczone tu teksty są również wydane w formie książkowej i można je nabyć w Wydawnictwie św. Stanisława BM.