Prośba o przymnożenie wiary - wspólnota

Poprzednie spotkania przybliżyły nam dwie szczególne intencje naszej modlitwy w Roku Wiary oraz związane z nimi dwa ważne zadania formacyjne. Pierwsze mówiło o wierze w obecność Chrystusa w Jego słowie, a drugie o Jego obecności w Najświętszym Sakramencie. Dziś zatrzymamy się przy trzecim temacie, aby jeszcze wyraźniej odkryć w nim intencję modlitwy indywidualnej i wspólnotowej oraz umiejętność przyjmowania wyproszonego daru i przenikania nim całego życia.