SAKRAMENT
NAMASZCZENIA CHORYCH

Wspólnota parafialna przygotowuje również dziękczynną celebrację za dar sakramentu namaszczenia chorych oraz za dar Wiatyku. Jest to celebracja przeznaczona dla jak najszerszego grona wierzących, aby pogłębić i umocnić ich wiarę w działanie Chrystusa w tych sakramentach.

Przeżycie tej celebracji w niedzielę, poprzedzającą Światowy Dzień Chorego, będzie również jedną z form przygotowania parafii do tego dnia. Sam dzień 11 lutego może mieć charakter spotkania z chorymi i udzielenia im sakramentu namaszczenia chorych.

Dzisiaj: 13 Wszystkie: 11919