Proponuję, abyś to „przypatrywanie się swojej wierze” rozłożył aż na sześć rozmów z Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Masz na nie czas do pierwszej niedzieli Adwentu. Po każdym spotkaniu wykonaj opisane w następnej części zadanie. 

 • Spotkanie 2 - dla dzieci starszych

  Rozumiesz już, co powiedział Pan Jezus? Gdybyśmy mieli wiarę, nawet maleńką, ale taką prawdziwą, ona otworzyłaby nam drzwi do spotkania z Panem Jezusem, do rozmowy z Nim zawsze wtedy, gdy przychodzi pokusa i z nią walczymy i gdy podejmujemy postanowienie poprawy. I wtedy, gdy mamy zrobić coś bardzo trudnego. I Pan Jezus dałby nam siłę, do poradzenia sobie z największym problemem.

  WIĘCEJ
 • Spotkanie 2 - dla dzieci młodszych

  Nadszedł czas, by otworzyć kolejne drzwi wielkiej przygody. Zanim to nastąpi, poproś o pomoc Ducha Świętego. Odmów „Modlitwę dziecka na Rok Wiary” i przeczytaj z rodzicami powyższy fragment Ewangelii.

  WIĘCEJ
 • Kartka druga z pamiętnika Tosi i Franka

  Kiedy rozmawiasz z Jezusem, gdy powierzasz Mu swój dzień – jesteś przy Jezusie. Kiedy się modlisz w czasie Eucharystii czy adorujesz Go w Najświętszym Sakramencie – jesteś blisko. Gdy stajesz obok innego człowieka – w nim też jest Bóg. A już niedługo najpełniej zamieszka On w Tobie - przyjmiesz Jezusa w Komunii do domu swojego serca. 

  WIĘCEJ
News
 • Cotygodniowa adoracja

  2013-11-21

  Adoracja Najświętszego Sakramentu, proponowana na ostatni tydzień Roku Wiary: Przed obrzędem „Redditio Symboli”.

 • Obrzęd zamknięcia Roku Wiary - skrót

  2013-11-15

  Przygotowaliśmy pomoce dla księży na zamknięcie Roku Wiary: dwustronicowy skrót obrzędu.

 • Świadectwo z parafii - zamknięcie Roku Wiary

  2013-10-30

  Otrzymaliśmy świadectwo z zamknięcia Roku Wiary w parafii archidiecezji częstochowskiej. Zachęcamy do zapoznania się z nim i przesłania dalszych informacji i opisów.

 • Cotygodniowa adoracja

  2013-10-16

  Adoracja Najświętszego Sakramentu, proponowana na 28. tydzień okresu zwykłego czyli 53. tydzień Roku Wiary, nawiązuje do drugiej części KKK. Jej temat brzmi: „Liturgia Godzin”.

 • Tablice Credo

  2013-10-14

  Tekst Credo wyryty w sercu i na tablicach - trwałym znakiem przeżycia Roku Wiary.

Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się newslettera!
Wizyty
Dzisiaj: 17 Wszystkie: 118