Świadectwa

 

 

Jak Rok Wiary jest przeżywany w diecezjach i parafiach? Jak przeżywają go rodziny i poszczególne osoby? Na te pytania pada odpowiedź w indywidualnych rozmowach lub duszpasterskich spotkaniach. Cieszymy się, jeśli niektóre z tych doświadczeń są przekazane szerszemu gronu. Jest w takim świadectwie przede wszystkim wymiar dziękczynienia Bogu za Jego obecność i działanie w naszym życiu. Jest także ubogacanie się nawzajem poszukiwaniami i przeżyciami, jakie stały się udziałem niektórych. Dziękujemy za wszystkie świadectwa i gorąco zachęcamy, aby się nimi dzielić. Szczególnie cenne mogą być świadectwa rodzin, które w Roku Wiary podejmują szczególny wysiłek, aby tę wiarę pogłębić i przeniknąć nią codzienne życie rodzinnej wspólnoty.

 

News
 • Cotygodniowa adoracja

  2013-11-21

  Adoracja Najświętszego Sakramentu, proponowana na ostatni tydzień Roku Wiary: Przed obrzędem „Redditio Symboli”.

 • Obrzęd zamknięcia Roku Wiary - skrót

  2013-11-15

  Przygotowaliśmy pomoce dla księży na zamknięcie Roku Wiary: dwustronicowy skrót obrzędu.

 • Świadectwo z parafii - zamknięcie Roku Wiary

  2013-10-30

  Otrzymaliśmy świadectwo z zamknięcia Roku Wiary w parafii archidiecezji częstochowskiej. Zachęcamy do zapoznania się z nim i przesłania dalszych informacji i opisów.

 • Cotygodniowa adoracja

  2013-10-16

  Adoracja Najświętszego Sakramentu, proponowana na 28. tydzień okresu zwykłego czyli 53. tydzień Roku Wiary, nawiązuje do drugiej części KKK. Jej temat brzmi: „Liturgia Godzin”.

 • Tablice Credo

  2013-10-14

  Tekst Credo wyryty w sercu i na tablicach - trwałym znakiem przeżycia Roku Wiary.

Newsletter
Bądź na bieżąco - zapisz się newslettera!
Wizyty
Dzisiaj: 83 Wszystkie: 640