Świadectwa

Jak Rok Wiary jest przeżywany w diecezjach i parafiach? Jak przeżywają go rodziny i poszczególne osoby? Na te pytania pada odpowiedź w indywidualnych rozmowach lub duszpasterskich spotkaniach. Cieszymy się, jeśli niektóre z tych doświadczeń są przekazane szerszemu gronu. Jest w takim świadectwie przede wszystkim wymiar dziękczynienia Bogu za Jego obecność i działanie w naszym życiu. Jest także ubogacanie się nawzajem poszukiwaniami i przeżyciami, jakie stały się udziałem niektórych. Dziękujemy za wszystkie świadectwa i gorąco zachęcamy, aby się nimi dzielić. Szczególnie cenne mogą być świadectwa rodzin, które w Roku Wiary podejmują szczególny wysiłek, aby tę wiarę pogłębić i przeniknąć nią codzienne życie rodzinnej wspólnoty.